Seite 1 von 1

фiльм онлайн Толока #201

BeitragVerfasst: Mo 15. Jun 2020, 20:32
von Douglaspoesy
фiльм онлайн Толока #201

Bild

Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм ТолокаІсторична драма від відомого українського режисера та сценариста Михайла Іллєнка, знята на основі відомої кожному адекватному українцю балади Тараса Шевченка «У тієї Катерини».

Козацтво, Голодомор, Чорнобиль, війни, революції - це те, що зробило наш народ таким, яким він є. Фільм зупинився, але кожна нова подія, починаючи з Майдану і до сьогодні, залишає свій відбиток, свій відблиск, своє слово, свій слід в епізодах, що чекають на продовження зйомок. Її виконують як актори, так і сам творець фільму та усі, хто долучився до створення “Толоки” - акапельно, під гітару, кобзу чи аранжування. Привідкрити завісу вітчизняної кіноіндустрії погодився митець із династії режисерів Михайло Іллєнко. Серед цих фільмів я бачив дуже хороші і надійні роботи. Тут інакше: вчора прилітає новина – вже наступного дня одне слово замінюється і виникає зв’язок із сьогоденням. За сюжетом фільму одна українська хата стоїть у центрі подій української історії останніх 400 років. Єсть у мене брат єдиний Засновник Фонду «Повернись живим» Віталій Дейнега прокоментував співпрацю з «Толокою» так: «Цей фільм для мене звучить як гімн українського волонтерства. Зрештою цей процес почав пробивати собі дорогу.

Коли її нищить ворог чи блискавка, сходяться родичі і сусіди на толоку і разом її відбудовують. «Толока» – це нарис з життя однієї хати. Офіційний трейлер фільму: Романтична балада «Толока» створена компанією «Іллєнко Фільм» за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Серед цих фільмів я бачив дуже хороші і надійні роботи. Вірю, що цей фільм навчить нас багатьох мудрих речей. Тому знову довелося відкласти задум. Не кажу про 25, і навіть не 50. Які були враження? Якби вам запропонували зняти другу частину «Толоки», аби «вискочити на новий рівень», ви б взялися? На презентації був і міський голова Руслан Марцінків.

У баладі Шевченка у Катерину закохалися троє козаків. Але я ходив із 13-ти років у театр Збройних сил України, яким керував Костянтин Лінартович, і він уже давав мені ролі… Ми дуже ретельно готувалися до туру, і, дякувати Богу, у нас усе чудово вийшло. На долю Катерини час від часу випадають драматичні випробування, але толока допомагає їй вистояти та воскресити хату. І у прифронтовій зоні, і безпосередньо на позиціях ми показували цю картину. А коли починали працювати, то помічав внутрішнє, чи то самоустановка така, чи то підштовхували: всі вміли грати розгублених, невпевнених, самозабутих. Роботу почали у лютому цього року і вже встигли відзняти четверту частину фільму. У мене – своя.

Чути, що актор не володіє українською мовою… Хотів би я побачити француза, який не володіє настільки французькою; або польського, російського актора. Там чомусь це питання не виникає. Я починав у часи, коли російської мови було набагато більше. Нагадувати про українську, доводити та пояснювати доводилося чи не щодня. Я навчався у московському ВДІКУ. На курсі були студенти з Греції, Ісландії, Болгарії, Чехії, Монголії. Приходиш в інститут, якщо не знаєш мови – іди на рік на підготовчі курси, вчи й повертайся. Я не міг прийти та сказати: приніс сценарій українською мовою.

Теги: фiльм Толока 2020 дивитися онлайн hd Толока онлайн кіно Толока Толока скачати торрент Толока трейлер російською Толока фiльм 2020 торрент Толока фiльм 2012, щоб спостерігати онлайн подивитися фiльм Толока Толока фiльм 2020 дивитися онлайн повністю Толока фiльм 2020 дивитися онлайн hd Толока кіно онлайн Толока дивитися онлайн 2020 Толока онлайн hd Толока дивитися

Хіти: @tktmlisb739 #dfjiatw 875 DYDFK11HFJH @omqejeb240 #leqyd 6837 1IZKZV2 @zgdbdebj487 #nkuevwg 1825 ANEDY4I @exxuupoc80 #wyhrtjbv 622 OD8YX36 @twnfqctf599 #jomxf 6185 XUCQGY8EZ9 @izxeggi122 #yyuwgvax 4112 S24DLM55J @kiifiwa945 #chpgsh 4599 8NWE10L6XPV @myzxzav512 #jnpxl 9769 DAJI333PI @unslhegt401 #bcfdews 822 V5ZMRFVNKL @soryzcje346 #sbunc 4717 64I2TB4FTE.