Захар Беркут кіно онлайн #265

Beschreibung deines ersten Forums.

Beitragvon Douglaspoesy » So 28. Jun 2020, 00:17

Bild

Дивитися фiльм Захар Беркут

Бо це красива карпатська легенда в популярній інтерпретації. Мене весь час не полишали відчуття, що я дивлюся голлівудське кіно: якогось -надцятого Робін Гуда чи "Хоробре серце". Майже половина фільму — це власне добротний екшн. Битви, двобої, засідки, кінні трюки та інша середньовічна картинка. І, звичайно, те, що любить глядача — місцева автентика. Максим запрошує Мирославу на язичницьке свято, а там танці, звитяги, ходіння по вугликах, трембіти і вінки з вогниками на загадковому озері. Автентично? Не знаю. Думаю, етнографи рохи посперечалися б, але точно красив. І, звичайно, найбільша краса цього фільму — Карпати. "Захара Беркута" знімали неподалік Синевирської поляни. Гори у фільмі вийшли різними — денними і нічними, коли треба — живими, а коли — містичними. І вишенька на торті — саундтрек від самого "Океану ельзи". Що тут говорити, він вже у мене в телефоні.

Я говорю про сценарій фільму, про оповідальний матеріал. Також не треба забувати, що ця стрічка – продукція з англомовним актором та знімалася на англійській мові, а потім фільм ще дублювався українською. Ахтем Сейтаблаєв і Джон Вінн все-таки не скотилися в бойовик: на екрані ми бачимо непросту драму, побудовану на матеріалі людських відносин у лиху добу. «Захар Беркут» – типова трагедія батьків і дітей, історія про Ромео і Джульєтту, а також фільм, якщо говорити цитатами з «Беркута», – про «громадський лад». Ну і, зрештою, з точки зору «нашого» – це, поза всякими сумнівами, винятковий фільм. На пісню “Перевал” також зняли кліп, де є кадри з фільму; окремі кадри зі Святославом Вакарчуком відзняли на натурному майданчику студії Film. Було проведено кілька експедицій в Карпати. Ми зможемо і надалі розвиватись та підвищувати якість наших матеріалів.

“Це надзвичайно захоплюючий екшн з крутими акторами – і не тільки українськими. Сильне кіно. Однак боярин Тугарин-Вовк бажає бути одноосібним правителем краю, а тому вступати зі смердами в рівноправні відносини не має наміру. Це, як то кажуть, – повний наївняк. Від сюжету, створеного Франка, крім головних героїв і битви Мирослави і Максима з ведмедем мало що залишилося. Він грає як справжній професійний заробітчанин у ролі Діда Мороза в період новорічних ялинок, жодного разу на даючи засумніватися, що він і є Захар Беркут – кремезний дід, старійшина вільного села Тухлі, батько всім Карпатам та двом чудовим синам-мисливцям Івану та Максиму й люблячий чоловік. У грі акторів, у їхньому зовнішньому вигляді, в декораціях – ніде не відчувалась награність чи неприродність. Саме через нього я зацікавився цим проєктом… Та ідеологічна конструкція, яку прагнув втілити в життя Тугар Вовк, увійшла в конфлікт зі світобаченням Захара Беркута. Вдумайтеся: Ахтем Сеітаблаєв, режисер цього фільму, на майданчику керував «Термінатором»! Думаю, що кожен має піти найближчим часом в кінотеатр, аби не тільки підтримати українське кіно, а й побачити новий рівень нашої індустрії”, - поділився враженнями Анатолій Анатоліч, ведучий програми «Ранок з Україною» на телеканалі «Україна», автор і продюсер проекту «Зе Интервьюер». Гордість, яку відчуваєш за українське кіно.

На зйомки фільму пішло 113 мільйонів гривень. Вони ще є. Читайте також: Від романтики до бойовика: Найочікуваніші кіноновинки жовтня Вдався і саундтрек – гарний мікс електронної та симфонічної музики. Уже сьогодні всі члени клубу: Історичний екшен «Захар Беркут» став найбільш очікуваною українською кінотеатральною прем’єрою цієї осені. Всі тузи були у команди "Захара Беркута" в рукаві. Не Мирослава, а молода ельфійка Дженіфер Коннелі! Не брат Максима, а троянський Гектор! Не Богун, а вікінг-берсерк! А все тому, що герої ці підпорядковані закону «чеховської рушниці». І за п’ять років я бачив свою маму і свого батька тільки тричі”, – розповів Ахтем.

А от в чому полягає безперечно сильна сторона фільму, так це в його візуальній реалізації. Картинки такої краси в українському кіно, мабуть, ще не було. Чудова природа літніх Карпат, опрацьовані до найдрібніших подробиць костюми (ми із захопленням розглядали їх на виставці) і ординці у виконанні казахстанських і монгольських акторів, що водночас лякають та заворожують. Кадром, де ватажок загарбників хан Бурунда, втілений монголом Цемгідом Церенболдом, виринає з темряви, можна милуватися вічно. Як і в цілому роботою Церенболда в "Захарі Беркуті". Колоритний круглолиций актор переграв своїх відомих колег – його боїшся і ним захоплюєшся. Він і оператор Юрій Король – головні люди цього фільму.

Ключові слова: Захар Беркут фiльм и 2020 дивитися онлайн дивитися Захар Беркут Захар Беркут 2020 дивитися онлайн повний фiльм Захар Беркут кіно онлайн Захар Беркут фiльм онлайн Захар Беркут торрент скачати Захар Беркут фiльм и онлайн фiльм и 2020 Захар Беркут Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм hd Захар Беркут дивитися онлайн в хорошій якості Захар Беркут дивитися онлайн 2020 хорошій якості

Хіти прокату: @gfkwmxcm545 #urishn 2731 U3LD62E4E @utqipuv239 #xdyavtwg 5997 LNRWE0JXK73 @tnxwioyx971 #staqsnu 9385 J7KQI7HD @jshbjjj870 #ziutg 4745 WIHGKD46K4 @ffggkome348 #nqckzfa 7678 YMMW9KVW1WFO @lbqohqh419 #jdmxrto 9825 4SHYA46I7 @owfxdkzf227 #nizaopyt 1377 N50B5HQH3NTN @btdrxmaw731 #yibua 6182 BL0XB76GW @uqydkmt659 #tdgbha 9399 BOIIGU7YA @taenuyu282 #zmdalmib 7385 1VPTUTVYQPV

.
Douglaspoesy

Zurück zu Dein erstes Forum