Нашi котики художній фiльм #542

Beschreibung deines ersten Forums.

Нашi котики художній фiльм #542

Beitragvon Douglaspoesy » Fr 31. Jul 2020, 09:10

Нашi котики художній фiльм #542

Bild

Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котикиОператор-постановник: Сергій Стеценко

Останній великий шматок пазлу гейміфікацій — бейджи, ачівки, медальки, винагороди. Автори картини називають вважають її "неполіткоректною комедією". Парадокс полягає в тому, що попри назву позиції «Туалет» у стрічці немає жартів нижче пояса, котрими грішать окремі українські комедії і збирають на своїх сеансах масового глядача. У бліндажі господарював рум’яний вгодований боєць Дикий. Це дасть вам розуміння процесу та дозволить об’єктивно оцінити перші два пункти. За другий вікенд прокату фільму зібрав 2 млн грн, а його загальні касові збори складають майже 6,5 млн грн. В принципі це дуже позитивний образ, максимально комфортний для 90% жителів нашої країни.

Спочатку проєкт планувався як міні-серіал. Щоправда, деякі моменти змушують посміхатись трохи розчаровано: “туалетні” жарти, м’яко кажучи, не верхівка комедійного жанру. Останні слова Путіна перед смертю та палаючий Кремль, а ще безліч дотепних моментів: у Львові, 28 січня, відбувся допрем’єрний показ патріотичної неполіткоректної комедії “Наші Котики”. За сюжетом події розгортаються 2014 року, у розпал гібридної війни Росії проти України. Про тих, хто дивлячись в очі смерті, сміливо каже їй: "Пішла геть!". Скажу так: жінки заспокоювали, робота – рятувала, а моя поезія й музика давали сенс життю.

Сам собі подумав: «Мені 35 років, що я тут сиджу?». В середньому на один екран було продано 161 квиток (близько 40 квитків на екран на день). «Наші котики» («Котик з палаючими очима або як ми полюбили лопати в умовах обмеженої антитерористичної операції з тимчасовими елементами військового стану» – попередня назва стрічки – ред. Бо відразу в голові думка, що не усі так «весело» переживали обстріли, не усі змогли поїхати на наступну ротацію, не усі. Дорога – суцільні вибоїни. Петро і Марина Порошенко разом з ветеранами війни проти російської агресії подивились комедійну кінострічку «Наші котики» режисера Володимира Тихого, яка створена у копродукції України, Канади та США. Це щоб не боятися. ПТСР, певні наслідки.

– У ході фільму стає відомо, що професор пройшов Афганістан. Він мав воєнний досвід, багато знає, але нікому про це не говорить. Про все це стає відомо тільки ближче до фіналу, коли він рятує своїх побратимів, – розповідає Петро Микитюк.

КЕІ: Нашi котики онлайн hd Нашi котики фiльм онлайн 2020 Нашi котики фiльм дивитися Нашi котики 2020 Нашi котики 2020 дивитися онлайн в хорошій якості Нашi котики фiльм дивитися онлайн Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм и 2020 Нашi котики Нашi котики скачати Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації подивитися фiльм Нашi котики Нашi котики дивитися онлайн hd Нашi котики скачати торрент

Хіти: @ykletwz603 #fxprqj 1467 SW0GR18ES @digypul222 #jxwza 7282 AR59W1B8 @nljterkr569 #nxphgha 5261 CPN2X40HJ6 @ethrgvqn579 #zccgkawq 6938 AEMHV6671SD9 @tpfdqwvu758 #rbrbuzoh 1522 UV8FHFTE9UJS @isqhyfii151 #cmanhk 5003 OKBTM6WZ @lrrlvpdw55 #fnghltz 6601 L718NPIC.
Douglaspoesy
 
Beiträge: 43920
Registriert: Mo 1. Jun 2020, 01:58

Zurück zu Dein erstes Forum

Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: AffelryCelo, Ajzrvdpu, Aludtwaa, Arthurnig, beberuche, bfgrGlurl, BrantLons, BrianTaw, Chealry, DerikVilm, Dexteervam, Dmlgu, Douglaspoesy, dvggrBlics, EddieDusty, fbbdRoowl, fbvqONECY, fvjzoxify, fvnyUsets, fvriIncug, fvtboxify, giklONECY, Gilltershare, Glenngix, Google [Bot], GregoryMab, grethoreOvete, grhtHeano, heerlyProgAlevy, hicyml, hrxlmqdedzgj, Hyfbybond, idpklk, JeffreyKardy, Jerodki, Kegantype, KennethRhync, Kevencect, mamaligadoc, Monrealbag, mxnrlm, ndnzcorie, ngmiroata, Nickmal, nrmmazdfmggw, nvzzkb, qzlvxhccjbxy, RamonSkesy, rghhsoila, rgvkwhamn, RidgeEi, Robertcop, RogerNeima, Sammal, studybayws, Thomasadhek, Thomaslex, thoraVam, tolikkk, uyukasua, vdrfffitly, Vpggx, Williamacult und 78 Gäste