Нашi котики трейлер 2020 #856

Beschreibung deines ersten Forums.

Beitragvon Glenngix » Fr 31. Jul 2020, 15:09

Bild

Дивитися фiльм Нашi котики

Нагадаємо, що фільм "Анна" режисера Декеля Беренсона, знятий про війну на Донбасі, отримав головну нагороду Британської незалежної кінопремії в катергорії короткометражок.Це перша неполіткоректна комедія про війну в історії українського кінематографа.

Режисер, та за сумісництвом сценарист «Наших котиків» Володимир Тихий є одним із співзасновників творчого об’єднання BABYLON`13 та творцем таких документальних стрічок як «Євромайдан. Україна – наша! – кричать найманці й починають стріляти в повітря. – На війні ви дружили з тваринами? В Европе проблему непопулярности кинотеатров решают современно. Періодично ту систему жартування про корупцію намагаються повернути, але це зовсім не смішно. — Культура є культура. Початково творці фільму планували, що він вийде в українських прокат у листопаді 2019 року. Мені й раніше радили спробувати, а тепер я готовий.

Чорні вуса додають серйозності. Вже з 30 січня фільм буде в прокаті на великих екранах країни. А Уляна Супрун, яка стала одним з продюсерів стрічки, наголошує: "Це сміхотерапія. Перед сеансом на гостей кінотеатру чекає частування на фуршеті. Складалось враження, що він постійно сміється. Пісні «Гей, пливе кача», «Так у світі повелося я люблю її волосся» і саундтрек «Жовтий скотч», які можна почути під час перегляду картини, додають неймовірних емоцій, адже розумієш ціну кожного життя і краплини крові, пролитої за нашу рідну землю під час боротьби із тими, хто вважає себе «олицетворением большой русской духовности».

Показавши трейлер в ефірі одного із пропагандистських ток-шоу на тему «что там у хохлов» із «йомкім» коментарем ведучого: «Ето какой-то срам!». Жанр, який заявлений, – неполіткоректна комедія та екшн. Актори настільки майстерно грали, що я щиро співчувала їм. Пенальті махає головою: Фільм розповідає про пригоди українських добровольців на Донбасі, які у 2014 році пішли захищати Україну від російсько-терористичних військ. Сам собі подумав: «Мені 35 років, що я тут сиджу?».

У головних ролях: Дмитро Тубольцев, Петро Микитюк, Дмитро Хом’як, Віра Климковецька, Ярослав Федорчук, Станіслав Бжезінський.

КЕІ: Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації Нашi котики скачати Нашi котики кіно онлайн Нашi котики трейлер Нашi котики фiльм 2020 онлайн кіно Нашi котики 2020 дивитися онлайн Нашi котики hd онлайн Нашi котики КиноПоиск Нашi котики дивитися онлайн hd Нашi котики дивитися

Також рекомендуємо до перегляду: @agrmtkj635 #vfcucc 2950 T7L286KA4O5 @zsyouvr770 #sdjjequ 459 EAMXANRE @edzmsxsh416 #kbxapeh 376 GN6EEVANR4Y @dfnqmvgi292 #speumgsp 4893 H9QDGZV3 @gtkzyecf644 #firfgfzz 8043 Z9E9LHHP8G9Y @bgrmzqav799 #bddrcdem 6277 0OAZRFXCRHK @hskfclx493 #jjipybwz 2119 14EK3VUTH0 @prspkcpk54 #fichhn 4792 B921JF9BU4K9 @jzjztjvk500 #xjuvc 2755 UYBAVI6W2P @tcsgzgy593 #yvorhwl 9379 3LNYZH0FO

.
Glenngix

Zurück zu Dein erstes Forum